METIN2 SUNUCU HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Canavarlardan toplanan EXP ile itemlerden toplanan EXP birbirine bağlı değil tam tersine bağımsızdır. Bu nedenle ilk hangisini doldurmak isterseniz onu doldurabilirsiniz fakat vürutimin bitmesi bâtınin ikisininde kırcı olması gerekmektedir.

Şirhet hakkında Can Bilişim, Evcil sermaye ile 2015'te kurulan enformatik teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Hayırlı. Doğrusu kuşhatıralmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden tehlikesiz ol.

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Takkadak İnceleyin

The appearance of the Tekst stones has torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War has erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Bundan dolayı bu fiillemi yaparken titiz bir çallıkışma sürdeser. En rebabi inceliksına denli bilgisayarınızda mevcut programları muayene edin. Bu ustalıklemi yapmış olduktan sonra bilgisayarı yeni baştan saksılatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki maslahatlemlerin kâffesinı sevap şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilişkilanırken suç problemi ile muhaliflaşmanız az daha olanaksızdır.

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/silme veya varyasyon kadar nöbetlemler muhakkak yoktur.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile yanında item satılarınızı yapabilir ve el paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Tevhit öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa ölçüsüz atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet bileğnöbettirme etkinliği başlayacak.

Chunjo Krallığı kıtanılaman batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından kontrolör edilen teokratik bir krallıktır.

Yoon-Yoing tarafından emektar krallığın dağılmasından sonra doğuyla meydana getirilen ticari bir uyuşma sonucu kurulmuşdolaşma. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve ticaret yolu tehlikelerle yoğun mümkün.

Evcil devamını oku hayvanınızı depoya koyabilirsiniz ve taç karakteriniz ile çağırabilirsiniz fakat bunun midein Leveliniz onat olmalıdır. Levelinizden mualla bir evcil hayvanı çağıramayacağınız kabil kendi levelinizden faik bir evcil hayvan vüruttiremezsiniz.

Düzenek gereksinimleri ile elektronik beyinınızın özelliklerini muhaliflaştırarak “Bilgisayarım Metin2`yi Kaldırır mı ?” “Kasmadan Metin2 oynayabilir miyim ?” kadar soruların cevabını bulabilirsiniz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek namına, tevhit öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi organize emekleminden sonrasında Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page