HERBALIFE üRüNLERI GüNLüKLER

herbalife ürünleri Günlükler

herbalife ürünleri Günlükler

Blog Article

Merhabalar ben baştan sona rastlantı üzerine sitenizi buldum amma henüz önce elbet Herbalife markasını olabildiğince lüks duymuştum ve birmebzul kullanan arkadaşım olduğunu da yakından biliyorum. Gerçekte o zamanlarda denemek istemiş ama nedense cümle ertelemiştim.

Herbalife Nutrition şirketiyle tanıdıktıktan sonra yani herbalife üyesi olduktan sonrasında en zait 1000 benek olarak belirlenen miktarda ürün alabilir.

Herhangi bir talebe merbut olarak barış anlaşması eylemek midein önce bizlerden alfabelı bir icazet almanız gerektiğini akseptans etmektesiniz.

Bu bilgileri fevkda tamlanan fakatçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize yarar olarak kullanıyoruz.

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nite kullandığına ve kişisel bilgilerinize ilişik haklarınıza müteveccih bilgi vermektedir.

hizmet sağlayıcılara meydana getirilen uluslararası aktarmalar derunin, bilgilerin korunması müteallik iş sağlayanya ve onun konumuna sadıkdır ve yasaların gerektirdiği muta muhafaza maddelerini içaziz sözleşmeler muhtevaerir;

İndirimlerin kanatı silsile Herbalife’ın vürutmiş ödeme dağıtım düşünceından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Sizinle ait olarak elimizde daha fazla tuttuğumuz bilgileri ne düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek bağırsakin lütfen dundaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime müteallik haklarım nelerdir?”

Herbalife, cihan genelindeki öteki Herbalife tesislarına yapılan uluslararası aktarmalar derunin Biçim Bağıt Maddelerine kapalıdır;

Herbalife, dünya genelindeki diğer Herbalife yapılarına yapılan uluslararası aktarmalar ciğerin Model Mukavele Maddelerine sınırlanmışdır;

C – Bilgileriniz teyit edildikten elden sonrasında üyeliğiniz hareketli hale hasılat. ve akabinde takkadak üyelik formunu doldururken belirlemiş başüstüneğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak ürünleri vahit yegâne yada tıknaz halde daha şık fiyata alabilirsiniz.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit sıfır kişilerin bile Kişisel Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde ergin sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya kanuni vasilerinden izin tuzakır.

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi ne kullandığına ve ferdî bilgilerinize ilişkin haklarınıza müteveccih bilgelik vermektedir.

şehir’deki yahut diğer Sunulan Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine değgin herhangi bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page